Будуймо еко Україну разом!

ЕКО ПОМІЧ

Утилізація або вторинна переробка відходів

Мета проекту. Привернути увагу суспільства до проблем екології, а саме – забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами, а також показати, що суспільні дії та невеликий вклад кожного з нас, можуть допомогти людям з обмеженими можливостями.

#
Київська область Київ

Короткий опис місцевості. http://naiu.org.ua/

#

Етапи проекту

  • 1
    Створення та розміщення контейнерів для збору пластмасових кришок~Соціальна реклама, розповсюдження інформації про збір~Організація забору кришок з контейнерів та подальше переправлення до місця переробки~На отримані кошти, придбання та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та інших окремих категорій населення

Перелік дій

Детальний план дій: 1. Створення та розміщення контейнерів для збору пластмасових кришок; 2. Соціальна реклама, розповсюдження інформації про збір пластмасових кришок; 3. Організація забору кришок з контейнерів та подальше переправлення до місця переробки: - Залучення транспортного засобу який буде займатися зібранням кришок з контейнерів; - Домовленість з заводом який зацікавлений у отриманні сировини та організацію забору кришок з контейнерів з їхньої сторони. 4. На вилучені кошти - придбання та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та інших окремих категорій населення; - Можливе створення сайту на якому будуть збиратися та оброблятися заявки від людей з обмеженими можливостями для подальшої організації допомоги для них. 5. Можлива організація доставки технічних та інших засобів по всій території України, при умові згоди транспортних компаній, які також можна залучити до даного проекту.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Для екології: - Зменшення забруднення ґрунтів; - Зменшення загальної кількості відходів. Для людей з обмеженими можливостями: - Для прикладу, місто з населенням 20 000 чоловік, має можливість зібрати 2-3 тонни кришок від пластикових пляшок за місяць, 1 кілограм - це 300 - 500 кришок; - Для міста Києва, з населенням 2,758 мільйонів чоловік, кількість кришок може складати 200-300 тонн за один місяць; - Ціна в Києві за 1 кілограм пластмаси, приблизно складає ~ 3 грн., тобто, загальний прибуток від збору кришок може складати 600 000 - 900 000 грн в місяць. - - Всі отримані кошти передаються на купівлю технічних та інших засобів для допомоги людям з обмеженими можливостями.

Посилання

Голосів: 108 Проголосувати