Будуймо еко Україну разом!

Громадський екологічний лісопарк "Вересковий"

Озеленення територій та захист рослин

Мета проекту. Захист реліктової рослини верес та привернення уваги громадськості до збереження еко-систем (лісів).

#
Житомирська область Малин

Короткий опис місцевості. http://vk.com/public74062274

#

Етапи проекту

  • 1
    Отримання дозволу міської ради на облаштування громадського екоголічного лісопарку "Вересковий", встановлення інформаційних табличок, прибирання від сміття (здійснено). Видалення сухостою (санітарна рубка сухих дерев), додаткове озеленення лісопарку, придбання інших сортів вересу для урізноманітнення місцевої флори. Облаштування годівниць для птахів та білок.~Облаштування освітлення, спортивного майданчика для молоді, місць відпочинку. Встановлення контейнерів для роздільного збору відходів. Юридичне оформлення документів та включення лісопарку до туристичного маршруту міста і регіону.

Перелік дій

Отримання дозволу міської ради на облаштування громадського екоголічного лісопарку "Вересковий", встановлення інформаційних табличок, прибирання від сміття (здійснено). Видалення сухостою (санітарна рубка сухих дерев), додаткове озеленення лісопарку, придбання інших сортів вересу для урізноманітнення місцевої флори. Облаштування годівниць для птахів та білок. Облаштування освітлення, спортивного майданчика для молоді, місць відпочинку. Встановлення контейнерів для роздільного збору відходів. Юридичне оформлення документів та включення лісопарку до туристичного маршруту міста і регіону.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Створення у місті та регіоні першого Громадського екологічного лісопарку, включення його до туристичного маршруту міста і регіону, створення та підтримання унікальної еко-системи, яка стане окрасою та зеленою зоною для відпочинку містян та гостей міста.

Голосів: 402 Проголосувати