Будуймо еко Україну разом!

Сортування сміття

Спорудження/встановлення смітників у громадських місцях

Мета проекту. В нашій країні гостро постає питання сортування сміття. Я пропоную свій проект, який має, хоча бчастково, вирішити цю проблему.

#
Одеська область м. Одеса

Короткий опис місцевості. http://vk.com/sortuvannya

#

Етапи проекту

 • 1
  Закупівля сміттєвих баків (на першому етапі 50 баків, ціна кожного ~1000 грн.)- Фарбування в належні кольори; - Встановлення баків біля елефаторів;
 • 2
  - Тиражування та розповсюдження інформації стосовно сортування сміття;
 • 3
  - Підписання договору з компанією, яка буде вивозити відсортоване сміття на переробний завод;
 • 4
  - Можливе встановлення таких баків на їнших вулицях та в їнших містах.

Перелік дій

1. Встановити чотири пластикові сміттєві урни різних кольорів та з різними наліпками, що почначає вид сміття, яке потрібно викинуи в урну: зелений - скло, жовтий - пластик та пластмасу, синій - папір, червоний - метал. Звичайні побутові відходи люди будуть викидати в сміттєві баки. 2. Відсортоване сміття відпрвляти на вторинну переробку. 3. Організувати соціальну рекламу для мотивації людей на сортування сміття. 4. Орієнтовна вартість проекту не перевищує 100 000 грн.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Я вважаю що цей проект має надихнути людей на змінення стану навколишнього середовища, та має допомогти підтримувати чистоту та порядок на вулицях міста. Перший етап - це встановлення урн для сортування сміття в м. Одесі на вул. Радісна та Щорса. У подальшому - на їншихз вулицяц та в їнших містах.

Посилання

Голосів: 32 Проголосувати