Будуймо еко Україну разом!

Відродження Міського парку культури і відпочинку

Облаштування громадських зон відпочинку

Мета проекту. Метою проекту є саме благоустрій Міського парка культури і відпочинку - створення комфортної зеленої зони для відпочинку та зайняття спортом. Міський парк культури та відпочинку у м.Малині колись був улюбленим місцем городян, де можно було поспостерігати за лебедями на озерах, вийти на пікнік, поплавати на човнах. Однак все це залишилось далеко в минулому. Атракціони розібрали, озера покрились сміттям, а пікнікові зони давно заросли. Щодня в парку гуляють люди, яким інколи навіть не вистачає вільних лавочок. А в нас їх всього 20 лавочок на 30 га.

#
Житомирська область Малин

Короткий опис місцевості. немає

#

Етапи проекту

  • 1
    1) розширення та відновлення пішохідних доріжок; 2) встановлення нових лавочок; 3) встановлення сучасного освітлення; 4) облаштувати приозерної території; 5) встановлення нових контейнерів для сміття; 6) відновлення старих та створення нових бісеток для відпочинку; 7) відновлення громадського туалету;

Перелік дій

1) встановлення лавочок; 2) відновлення старих лавочок (фарбування і т.п.) 3) встановлення смітників та сміттєвих баків; 4) очищення берегів озер від чагарників та розсадження молодих дерев; 5) віднослення старих і побудова нових квіткових клумб; 6) відновлення зруйнованих сходинок; 7) прокладення нових пішохідних доріжок; 8) огороження паркової території; 9) очищення парку від сухих дерев; 10) створення нових місць для відпочинку (бісеток); 11) встановлення годівниць для тварин.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Зробити Міський парк улюбленим місцем для сімейного відпочинку, компанії друзів та гостей міста.

Посилання

Голосів: 20 Проголосувати