Будуймо еко Україну разом!

Встановлення спеціальних станцій для прибирання за собаками

Спорудження/встановлення смітників у громадських місцях

Мета проекту. Метою цього ЕКО проекту є встановлення спеціальних станцій для прибирання за собаками на вулицях Львова та у зелених зонах. Від звичайних смітників ці станції відрізнятимуться своєю конструкцією: бокс з пакетами для прибирання за собаками, інформаційна таблиця з інструкцією з використання пакетів, смітник. Такі станції з успіхом встановлюються у містах США та Європи. Задокументовано зменшення кількості екскрементів в містах та загальне покращення екологічної ситуації, зокрема якості води.

#
Львівська область Львів

Короткий опис місцевості. https://www.facebook.com/dog.friendly.city

#

Етапи проекту

 • 1
  Пошук виробника
 • 2
  Розробка технічного завдання
 • 3
  Виготовлення станцій
 • 4
  Встановлення станцій

Перелік дій

За наявності фінансування, проект може бути реаліовано у стислі терміни. Станції для прибирання за собаками складаються з трьох елементів: бокс з пакетами таблиця з інструкцією смітник Проект має реалізовуватися в рамках бюджету в 120 тис. грн.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Встановлення станцій для прибирання за собаками спонукатиме власників собак прибирати за своїми улюбленцями, покращить екологічну ситуацію в місті та загалом покращить ставлення городян до собак. Такі станції закликатимуть власників собак прибирати за своїми улюбленцями та забезпечуватимуть їх пакетами для прибирання.

Голосів: 180 Проголосувати