Будуймо еко Україну разом!

Сортування сміття- шлях до кращого життя

Спорудження/встановлення смітників у громадських місцях

Мета проекту. Встановити урни для роздільного збору сміття в найпопулярніших місцях громадського відпочинку: руїни фортеці Звягель, Парк культури та відпочинку, парк Перемоги. Популяризувати роздільний збір відходів шляхом розміщення реклами відповідної тематики на рекламних щитах міста. Виховання у жителів міста культури поводження зі сміттям, зменшення кількості відходів, які потрапляють на сміттєзвалища, збереження невідновлюваних ресурсів планети за рахунок вторинної переробки.

#
Житомирська область Новоград-Волинський

Короткий опис місцевості. http://ecoplast-ukr.all.biz/speckontejnery-dlya-sbora-musora-gg1060321

#

Етапи проекту

 • 1
  Отримання дозволів на встановлення урн для роздільного збору сміття у органах місцевого самоврядування.
 • 2
  Вибір найоптимальнішого типу урн для роздільного збору сміття з урахуванням ціни, якості, зручності експлуатації. Розрахунок необхідної кількості урн для площі парків (парки невеликі за площею).
 • 3
  Встановлення урн для роздільного збору сміття.
 • 4
  Розробка та розміщення реклами на території міста. з закликом до сортування сміття та зменшенням його кількості. Безпосереднє, цільове використання встановлених урн жителями та гостями міста.

Перелік дій

Отримання дозволів на встановлення урн для роздільного збору сміття у органах місцевого самоврядування. Вибір найоптимальнішого типу урн для роздільного збору сміття з урахуванням ціни, якості, зручності експлуатації. Розрахунок необхідної кількості урн для площі парків (парки невеликі за площею). Встановлення урн для роздільного збору сміття. Розробка та розміщення реклами на території міста з закликом до сортування сміття та зменшенням його кількості. Вивозом сміття займається ФОП Андрущенко А. Д. 0973179116

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Збільшення відсотка населення, яке сортує сміття, за рахунок створення умов для цього процесу. Чисті зони громадського відпочинку та прилеглі території. Зменшення завантаження місцевих сміттєзвалищ та забруднення навколишнього середовища. Збереження невідновлюваних ресурсів планети.

Голосів: 430 Проголосувати