Будуймо еко Україну разом!

ВІЗЬМЕМО ПІД ОПІКУ ВОДОЙМИ с.КОРЖІ

Очищення та облаштування водойм

Мета проекту. Створення на березі сільського озера та в місцях масового відпочинку на березі р. Трубіж умов для приємного та комфортного відпочинку, залучення громадян до участі у вирішенні питань охорони навколишнього природного середовища.

#
Київська область с.Коржі Баришівський р-н Київська обл. 07544

Короткий опис місцевості. -

#

Етапи проекту

 • 1
  Інформаційна кампанія серед мешканців громади та членів садових товариств. Проведення громадських обговорень
 • 2
  Підготовка та впорядкування територій, визначених для облаштування майданчиків для короткотермінового відпочинку .
 • 3
  Робота по встановленню та оформленню майданчиків для відпочинку
 • 4
  Проведення презентації „Про реалізацію та підсумки проекту" з залученням представників молодіжних громадських організацій Баришівського району, членів суміжних територіальних громад .

Перелік дій

• Створення місць відпочинку для членів територіальної громади в яких будуть встановлені елементи відпочинкового характеру – парасольки та навіс для відпочинку, лавочки, пляжні кабінки з екологічними плакатами, інформаційні стенди з екологічними плакатами та пляжними кругами, місця для вогнищ та мангалів, містки для рибаків, громадська вбиральня та декоративні дерев’яні скульптури створені місцевими умільцями. • Встановлення пристрою для зарядки гаджетів від зірки на ім'я Сонце (сонячної зарядки) та полички Буккросингу . • Організація сільського конкурсу на кращий плакат з екологічної тематики та на кращу назву для озера • Залучення молодих людей з метою проведення змістовного дозвілля, спілкування, формування у молоді стійкої позиції до негативних проявів у молодіжному середовищі; • Набуття ГО «Дивоцвіт» позитивного досвіду втілення проектів розвитку та залучення до цього процесу широких верств населення, громадськості.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Реалізація проекту дозволить частково розв’язати проблему створення умов для забезпечення збалансованого культурного, соціального та фізичного розвитку населення, ефективного використання наявних матеріальних ресурсів та створення необхідних умов для повного виконання завдань по забезпеченню конституційних прав та потреб громадян. Задля цієї мети, що є в інтересах кожного, будуть об’єднані зусилля державних, приватних та акціонерних суб’єктів, що є для нашого села інноваційним способом вирішення проблеми та стимулюванні місцевого населення до вирішення соціально-значимих проблем. Також проект надасть змогу на новий рівень підняти роботу щодо екологічної освіти молоді с.Коржі.

Посилання

Голосів: 383 Проголосувати