Будуймо еко Україну разом!

ЕкоСело

Спорудження/встановлення смітників у громадських місцях

Мета проекту. Долучити громадян наших сіл до проблеми утилізації побутових відходів. Встановити контейнери для сміття в селі. Забезпечити сортування відходів і вивіз на звалище і переробні установи.

#
Житомирська область с. Бистрик, с. Житинці, с. Маркуші Бердичівського району

Короткий опис місцевості. http://www.matatos.com/musornye_konteinery_3253534.html

#

Етапи проекту

  • 1
    Інформування населення про нововедення
  • 2
    Закупівля і встановлення контейнерів для сміття
  • 3
    Забезпечення своєчасного вивозу сміття

Перелік дій

- Потрібно проінформувати населення стосовно нововведення, а також переконати, щоб люди сумлінно викидали побутові відходи в контейнери тим самим не забруднюючи довкілля. - Закупити і встановити необхідну кількість контейнерів дял побутових відходів. Їх кількість залежить від сортування відходів. Сортування буде відбуватися за наступним чином: - Скло; - Папір/картон; - Пластик; - Батарейки; - Люмінісцентні лампи; - Решта(інші тверді відходи, включаючи метал). Отже потрібно шість контейнерів для сміття, якщо б це було у місті то ще б один контейнер додавався для органічних відходів та залишків їжі. Орієнтована вартість: 6*6500=39000 грн. - Забезпечити своєчасний вивіз сміття. На це також потрібні витрати. Скляні, паперові та пластикові на переробні заводи. Люмінісцентні лампи на консервування, або ж вивозити на переробку у м.Вінниця ТОВ " Подільська Січ". Батарейки тільки на консервування, адже в Україні досі немає заводу по переробці батарейок.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Встановлення контейнерів для сміття і їх раціональне використання. Максимальний відсоток населення, який буде користуватися цими контейнерами.

Голосів: 27 Проголосувати