Будуймо еко Україну разом!

"Лисогірськими стежками"

Облаштування громадських зон відпочинку

Мета проекту. Очищення території урочища "Лиса гора" від побутового та будівельного сміття. Створення екологічної стежки. обладнаної інформаційними стендами, вказівниками та смітниками. Приведення до належного вигляду історичних споруд на території урочища. Обмеження проїзду автотранспорту до найбільш цінних ділянок екологічної стежки.

#
Київська область м. Київ

Короткий опис місцевості. http://pryroda.in.ua/dop-kyiv/prybyrannya-lysoyi-hory/

#

Етапи проекту

Перелік дій

1. Організувати суботник. Вивезти будівельне і побутове сміття з гори. 2. Визначення цікавих з культурно-освітньої точки зору об’єктів, що розташовані в урочищі. 3. Розробка попереднього маршруту екологічної стежки, з максимальним урахуванням всіх особливостей місцевості та оптимізацією поєднання стежкою найбільшого числа цікавих з точки зору культурно-освітньої цінності об’єктів та місцин. 4. Прокладання стежки, встановлення вказівників з залученням волонтерів. 5. Розробка інформаційних стендів на наступну тематику: флора, фауна, історія, геологія, екологія регіонального ландшафтного парку "Лиса гора", проблем забруднення навколишнього середовища та їх вирішення. На кожному стенді вказати спонсора створення екологічної стежки («Чернігівське») 6. Встановлення стендів та смітників у відповідних ділянках маршруту. 7. Виготовлення та встановлення годівничок для птахів та шпаківень. 8. Урочисте відкриття стежки з запрошенням представників ЗМІ.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Реалізація освітнього, природоохоронного та туристичного потенціалу урочища "Лиса гора" шляхом створення екологічної стежки, обладнаної інформаційними стендами і вказівниками, обмеження проїзду автотранспорту до найбільш цінних місць урочища та прибирання їх від побутового та будівельного сміття.

Голосів: 235 Проголосувати