Будуймо еко Україну разом!

Наша річка - краща всіх!

Очищення та облаштування водойм

Мета проекту. Облаштування набережної, пляжу та спонукання населення бережно відноситися до довкілля та бути екологічно толерантними людьми та збереження унікальних природних ресурсів для наступних поколінь.

#
Одеська область місто Біляївка

Короткий опис місцевості. http://vk.com/id7584908?w=wall7584908_2552%2Fall

#

Етапи проекту

 • 1
  отримання дозволів
 • 2
  придбання лавочок, урн, роздягальні, розробка соціальної реклами
 • 3
  встановлення лавочок, урн та іншого та інформування населення
 • 4
  урочисте відкриття

Перелік дій

встановлення лавочок та урн вздовж набережної та пляжу, можливо декілька ліхтарів, роздягальні на пляжі, встановлення щитів з соціальною рекламою, яка б спонукала людей до бережного відношення з природою. Можливо встановлення штучних звірів-захисників. Інформування жителів та урочисте відкриття. отримання дозволів, встановлення урн, заміна декількох фонарних стовпів, можливо на основі альтернативного живлення, розміщення рекламних блоків із екологічною інформацією, встановлення лавок, озеленення. Проект буде реалізовуватись в рамках бюджета 120000грн.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Мешканцям міста буде зручно відпочивати біля річки, з достатньою кількістю лавочок, урн та завдяки соціальній рекламі люди будуть бережно відноситись до річки та не смітити. Дозволить більш організовано здійснювати збір та утилізацію сміття в прибережній зоні міста, попередить засмічення природних ресурсів.

Голосів: 104 Проголосувати