Будуймо еко Україну разом!

Сквер у місті - це місце краси і відпочинку

Облаштування громадських зон відпочинку

Мета проекту. Оновити сквер, що є окрасою, візитівкою, "легенями" нашого чудового міста Івано-Франківськ

#
Івано-Франківська область м.Івано-Франківськ

Короткий опис місцевості. Відновлення металевої огорожі. Викладення тротуарної плитки. Озеленення новими сортами з одночасним вирізуванням старих чи сухих, якщо на той час такі будуть

#

Етапи проекту

 • 1
  Узгодити дії із виконавчим комітетом міста
 • 2
  Прокласти нову дорогу з боку вул.Військових ветеранів
 • 3
  Відновити огородження металеве у місцях, де воно пошкоджене чи відсутнє
 • 4
  Викласти тротуарною плиткою доріжки

Перелік дій

Повідомити владу, що коштиє і необхідно дозвіл. Замовити прокладання нової дороги вздовж скверу з боку вул.Військових ветеранів. Замовити у ковалів відновлення металевої огорожі, де це можливо, у інших місцях -встановити нову. Замовити тротуарну плитку і працівників, що нею викладуть пішохідні доріжки там, де люди витолочили "псячі" стежки, бо так направду зручніше (кажуть знайомі, що так у світах роблять: спершу люди вказують шлях, а тоді його цивілізують). Навколо скверу встановити до 5-ти лавочок у місцях, де люди очікують на транспорт: міський та приміський. Облагородити сквер досадивши сортових квітучих дерев, кущів, квіті багаторічних.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Зручність від перебування у нашому місті, а саме у цьому сквері: можливість присісти, коли є потреба, можливість перейти сквер у потрібному напрямку зручно, не болотом, дорога без "прірв" довкола скверу, прекрасне, затишне, зелене місце у центральній частині давнього міста.

Посилання

Голосів: 5 Проголосувати