Будуймо еко Україну разом!

ЕКО-десант

Проведення екологічних акцій

Мета проекту. Перетворити небезпечну "зону відпочинку", що знаходиться у центрі м.Вінниця та складається з гаражів, стічної ями та "міського" туалету, на чистий та мальовничий майданчик із безпечною активною зоною відпочинку.

#
Вінницька область Вінниця

Короткий опис місцевості. -

#

Етапи проекту

 • 1
  Підписання договорів із МР, узгодження проекту, підготовка екологічного квесту із майстеркласами для оформлення зони відпочинку.
 • 2
  Закупка матеріалів. Оголошення щодо проведення ЕКО-десанту.
 • 3
  Святкове відкриття еко-десанту: - прибирання волонтерами території майбутньої зони відпочинку; - розрівнювання території та встановлення біотуалету; - ЕКО-квест із виготовленням та облаштуванням зон відпочинку із підручних матеріалів; - встановлення скалодрому.
 • 4
  Фестиваль та прес-конференція.

Перелік дій

Закупівля матеріалів для проведення акції та доставка до місця проведення Поширення інформації про проведення акції Збір волонтерів та очищення території для розміщення майданчику Встановлення скалодрому та зони відпочинку Концерт та міні пікнік для волонтерів та гостей акції Встановлення намету для майстер класів Проведення ЕКО та арт-терапевтичних майстер-класів Прес-конференція Змагання «ЕКО-здоров’я» між командами волонтерів та присутньої молоді Вечірній пікнік, заключний концерт та запуск ліхтариків миру Використання ЕКО-майданчику для проведення здоров’язберігаючих акцій Основні категорії бюджету програми Лавка кована. 1.5 м Time Eco J1006 Павильон Стіл кемпінговий складний PC-420 Time Eco стіл портативний Біотуалет звичайний Рідина для біотуалетів Art Metal Furniture(AMF) Урна Дельта малая переносная Пепельница Урна-пепельница A-500C Канцтовари для майстер класів Виготовлення іміджевої друкованої та відео-продукції Витрати на перевезення та доставку Таксі грузове Презентаційні витрати Скалодром (2,5х1,25) Сітка (2,5х1,25) Колеса (2,5х1,25) Мотузка спортивна (2,5х1,25) Монтаж скалодрому та активної зони відпочинку Зелені насадження Переносні клумби «Вазон ВН-7» Батут Jumbo GT304 Защитная сетка Jumbo N304 Проект буде реалізований в межах 120 тис грн.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Створення зони активного відпочинку та здорового способу життя у центрі міста. Демонстрація мешканцям та гостям, що із "непотрібних" та підручних матеріалів можна створити своїми руками чудовий парк для пікніків.

Посилання

Голосів: 35 Проголосувати