Будуймо еко Україну разом!

"Будівництво громадської зони відпочинку в районі меморіалу "Книга пам'яті""

Облаштування громадських зон відпочинку

Мета проекту. В резулультаті реалізації проекту, ми хочемо вирішити соціально-екологічне питання : створити зелений куточок для відпочинку мешканців та гостей міста в районі меморіалу "Книга пам'яті", який планують реконструювати.

#
Запорізька область Токмак

Короткий опис місцевості. http://vk.com/molod_tokmak

#

Етапи проекту

 • 1
  1) Сума вартості проекту - 119 тис. 2) На першому етапі - написання проекту та його візуалізація, погодження з місцевою адміністрацією та головним архітектором дій щодо реалізації нашого проекту, інформування населення через смі про проведення конкурсу та учась нашого проекту в ньому. На другому етапі -Будівництво майданчика: встановлення лавок, архітектурної споруди «Я люблю Токмак», бесідки,урны , бесідки, облаштування клумби, встановлення інформаційного щита(чому присвячено будівництво, подяка спонсорам. На третьому етапі- проведення урочистого відкриття з висвітленням події у смі та зняття відеосюжету про подію ( по ходу реалізації проекту все буде фільмуватись). На останньому етапі - проведення моніторингу ефективності проведенних робіт, визначення відповідальних за підримку майданчика у належному стані. 3) Земля , де буде знаходитись майданчик, знаходиться в комунальній власності.
 • 2
  Практичний етап (підготовка ділянки для будівництва зони відпочинку, виконання робіт)
 • 3
  Завершуючий етап
 • 4
  Оцінка результативності проекту.

Перелік дій

1. Візуалізація та створеня кошторису проекту 2. Створення в соц.мераж груп про інформування перебігу реалізаціїї проекту та її партнерів. 3. Практичний етап проекту, на якому буде побудовано зону громадського відпочинку(фото далі) 4. Урочисте відкриття майданчика. 4. Висвітлення події в друкованих СМІ та інтернет-ресурсах 5. Назначення відповідальних за своєчасне інформування про ремонт об'єкту, тощо

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

В результаті реалізації нашого ЕКО-проекту "Будівництво громадської зони відпочинку в районі меморіалу " "Книга пам`яті"" в рамках конкурсу "Будуймо Україну разом" ми плануємо створити місце, в якому поєднати відпочинок токмачан різних поколінь. Також, в центрі алеї буде встановлено знак "Я люблю Токмак", тим самим місце стане туристично привабливим для гостей міста, які захочуть зробити фото на пам`ять.

Посилання

Голосів: 82 Проголосувати