Будуймо еко Україну разом!

Чиста та охайна річка Боржава

Очищення та облаштування водойм

Мета проекту. Окультурити правий берег річки Боржава в с. Гребля, що на Іршавшині з такими одночасними і подальшими наслідками як: - створення кращих умов для проведення культурно-оздоровчого відпочинку. А саме, покращення рівня екологічної чистоти, мальовничості пейзажів місцевості та елементів сервісу сфери відпочинку; - порушення теми збереження якісних водно-рекреаційних ресурсів краю. Акцентувати увагу на морально культурній поведінці громадян, яка передувала б позитивним змінам у фокусі даної теми; - придати публічності і міркуванням рішення даного питання на рівні району за рахунок дій рекламної та мотивуючої складових.

#
Закарпатська область с. Гребля

Короткий опис місцевості. https://vk.com/greblja_borzhava

#

Етапи проекту

 • 1
  1. Підготовка. Закупка відповідного знаряддя праці, матеріалів та обладнання. Організація робочого колективу.
 • 2
  2. Робота по очищенню території та придання їй бажаного вигляду.
 • 3
  3. Встановлення сміттєвих ящиків та сміттєзбирального щиту, дообладнання зон відпочинку.
 • 4
  4. Розробка і встановлення рекламних матеріалів з застережливим і мотивуючим змістом, які напрямлені на збереження екологічної чистоти та естетичного вигляду місцевості.

Перелік дій

1) Організувати робочу групу з 10 -15 чоловік; 2) забезпечити їх відповідним знаряддям праці; 3) очистити більшу частину берегу від сміття та заростів. 4) зробити обрізку і якщо потрібно вирубку дерев; 5)виготовити і встановити сміттєзбиральний щит; 6) закупити і встановити сміттєві ящики; 7) виготовити і встановити рекламний матеріал; 8) обладнати зони відпочинку відповідними зручностями 9) запросити всіх охочих і відсвяткувати закінчення робіт.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Найкращим результатом було б досягнення мети проекту, але інтуїтивно здається, що її досягти можливо на 80- 90 відсотків.

Голосів: 276 Проголосувати