Будуймо еко Україну разом!

Утилізація відпрацьованих люмінісцентних ламп від населення

Утилізація або вторинна переробка відходів

Мета проекту. Мета проекту: створити чітку, зрозумілу людям і постійнодіючу систему збору і знешкодження відпрацьованих люмінісцентних ламп від фізичних осіб.

#
Київська область Київ

Короткий опис місцевості. eco-util.com/ecology-news/73-v-chem-opasnost-luminescenthyh-lamp-i-cho-s-nimi-delat

#

Етапи проекту

  • 1
    "Підписання договору передачі на утилізацію люмінесцентних ламп з екологічною компанією-утилізатором (однією або декількома), що має ліцензію на знешкодження небезпечних відходів I-го класу небезпеки. Домовитися про встановлення урн для сбору люмінісцентних ламп на громадських зупиках в центрі міста (5-10 точок збору). Урни можуть бути навіть картонними коробками. Поруч - плакат із роз'яснювальною інформацією щодо важливості принесення сюди перегорівших ламп, замість викидання із побутовим сміттям. Подати рекламу по під'їздах домівок, щодо місця сбору відпрацьованих люмінісцентних ламп від населення."

Перелік дій

Основні дії - це дати можливість людям здати свої перегорівші ртутні лампи на екологічно-чисту утилізацію. Насправді - необхідності у особливо активному інформуванню населення про необхідність утилізації люмінісцентних ламп немає. Більшість киян і так знають, що лампи неможна викидати разом із побутовим сміттям. Але пунктів безкоштовного прийому ламп від населення немає. А здавати такі лампи утилізаторам за гроші здатні не всі. Через це - люди все ж частіше викидають лампи на смітник, оскільки не бачать жлдної інфраструктури, куди можна принести ці лампи для утилізації.

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Результат - це збереження чистоти повітря, грунтів та вод від потрапляння у них небезпечних складових люмінісцентних ламп, що недарма відносіться на найнебезпечнішого I-го класу небезпеки відходів.

Голосів: 36 Проголосувати