Будуймо еко Україну разом!

Утилізація батарейок

Утилізація або вторинна переробка відходів

Мета проекту. Зайнятись утилізацією відпрацьованих батарейок. Адже їхня дія є дуже шкідливою для природи і для довкілля.

#
Львівська область Львів

Короткий опис місцевості. -

#

Етапи проекту

  • 1
    Людей потрібно переконати,що своє місто та свою країну потрібно зберігати у чистоті,не тільки викидаючи батарейки у призначені для цього місця, а й піклуватись про чистоту вулиць,про те,щоб сміття викидали у сміттєві баки; заощаджувати електроенергію,газ та інше; не засмічувати водойми,озера,річки; прибирати місце після пікніку чи відпочинку за містом або у парках. Потрібно мотивувати людей покращувати екологію та чистоту нашої країни. Також старатись ходити пішки або їздити на велосипеді і не їздити на автомобілі без зайвої потреби,адже так буде не тільки менше шкідливих газів,а й більше здорових людей.

Перелік дій

Розміщення пунктів збору батарейок: -це можуть бути зупинки електротранспорту -салони електротранспорту -зробити вуличні станції з прийому батарейок. Для привернення уваги до проблеми можливе проведення наступних заходів: -розмістити рекламу акції в електротранспорті -розповідати про акцію під час новин на місцевих радіо і теле-хвилях -долучити молодь до поширення інформації"

Короткий опис проекту

Прогнозований результат

Якщо усі будуть старатись слідувати правилам то у містах стане гарніше,повітря стане чистіше,а здоров'я жителів покращиться.

Посилання

Голосів: 121 Проголосувати