Будуймо еко Україну разом!

Журі

Діна Волинець

Спеціаліст з розвитку соціальних проектів Ekonomika Communication Hub

Менеджер-економіст за освітою, консультант з питань організаційного та стратегічного розвитку, блогер, оглядач, копірайтер. Після закінчення Київського національного лінгвістичного університету 6 років працювала у міжнародній НГО Pact на посаді менеджера проектів (робота з грантами за підтримки USAID). Має досвід проведення стратегічного планування розвитку проектів та організацій, підготовки громадських кампаній.

Олена Тарасова

Голова Всесвітнього фонду дикої природи (World Wildlife Fund) в Україні

Засновник та почесний голова Українського екологічного клубу «Зелена Хвиля» та член освітньої комісії Європейської секції Суспільства охорони природи (Society of Conservation Biology). Закінчила Національний університет Києво-Могилянська академія за фахом «Екологія та охорона навколишнього природного середовища, де згодом викладала на кафедрі екології та керувала екологічною організацією студентів і випускників НаУКМА. Працювала консультантом зі збереження та оцінки біорізноманіття в агентстві USAID.

Юрій Марченко

Головний редактор інтернет-порталу platfor.ma

Відомий журналіст, колишній заступник головного редактора газети «КоммерсантЪ Украина» та випускник Національного університету Києво-Могилянська академія. Пише на суспільно важливі теми, висвітлює соціальні ініціативи та інноваційні проекти українців, які прагнуть змінювати країну та увесь світ навколо.

Ірина Гуцал

Директор Української Біржі Благодійності

Здійснює загальне керівництво Командою УББ. Спеціаліст із розробки та запуску соціальних і благодійних проектів. Брала участь у створенні Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та Фонду Віктора Пінчука. Керувала Стипендіальною програмою «Завтра.UA».

Денис Хренов

В.о. генерального директора САН ІнБев Україна

Анна Руденко

Менеджер з маркетингу Чернігівське

Працює з Чернігівське - пивним брендом №1 в Україні з 2013 року.