Будуймо еко Україну разом!

Грошовий фонд

Вже зібрано коштів (грн)

Організатор формує Грошовий фонд реалізації ЕКО Проектів. 0,05 грн з кожної реалізованої Виробником на території України одиниці продукції Чернігівське ЕКО* за період з 01.05.2015 по 31.05.2015 включно передається на реалізацію проектів відповідно до офіційних правил Всеукраїнської екологічної програми «Будуймо ЕКО Україну разом!».
Розмір Грошового фонду реалізації ЕКО Проектів Програми у відповідний день та час строку формування такого Грошового фонду може відрізнятися від суми грошових коштів, фактично отриманих Організатором від реалізації Продукції у цей же день та час, з урахуванням часу, необхідного Організатору та Виконавцю на обробку та опублікування інформації про надходження коштів.

*Під продукцією Чернігівське ЕКО мається на увазі наступне пиво «Чернігівське»: «Чернігівське світле», «Чернігівське міцне», «Чернігівське Максимум», «Чернігівське Безалкогольне», етикетка якого має спеціальний напис «Будуймо ЕКО Україну разом!». Грошовий фонд реалізації ЕКО Проектів є умовною назвою грошових коштів, отриманих Організатором від реалізації вказаної продукції. Грошовий фонд Реалізації ЕКО Проектів поділятиметься на десять частин, кожна з яких буде спрямована на реалізацію кожного з 10 проектів переможців Програми.
Додайте
ЕКО проект *
Збирайте
голоси
Реалізуйте ЕКО проект
разом з Чернігівське